Z La Liga do Serie A? Piłkarz jest na tak

Z La Liga do Serie A? Piłkarz jest na tak

Jak donosi Il Mattino transfer Šime Vrsaljko z Atletico do Napoli wydaje się coraz bardziej realny.

Zdaniem dziennikarzy z Półwyspu Apenińskiego były obrońca Sassuolo wyraził chęć przenosin do Neapolu. Teraz do porozumienia muszą dojść oba kluby. Kością niezgody pozostaje kwota odstępnego za 25-letniego defensora.

Popularni Rojiblancos oczekują za swojego piłkarza 20 milionów euro. Z kolei włodarze Partenopeich są skłonni zapłacić 14 milionów. Patrząc jednak na chęć powrotu reprezentanta Chorwacji do Włoch obie strony na pewno dojdą do porozumienia.

Vrsalijko w Atletico zarabia dwa miliony euro rocznie plus bonusy. Z kolei w drużynie aktualnego lidera Serie A mógłby liczyć na zarobki rzędu 2,4 miliona plus premie co łącznie oscylowało by około trzech milionów.

31-krotny reprezentant Vatrenich w drużynie ze Stadio San Paolo miałby zastąpić Faouziego Ghoulama, który zerwał więzadła krzyżowe i nie zagra przez kilka miesięcy. W obecnym sezonie Vrsalijko wystąpił łącznie w 5 meczach Atletico, a na murawie spędził 363 minuty. Na więcej nie pozwoliły mu dwie kontuzje, z którymi zmagał się już w bieżących rozgrywkach.

Komentarze