Santos: Wiele klubów zabiega o Jorginho

Santos: Wiele klubów zabiega o Jorginho

Agent Jorginho, Joao Santos wyznał na łamach włoskiej prasy, że jego klientem zainteresowane jest wiele europejskich ekip.

O urodzonego w Brazylii 26-letniego pomocnika Napoli zabiegają chociażby oba kluby z Manchesteru, Liverpool czy Arsenal. Włodarze Partenopei nie muszą jednak żegnać się ze swoim piłkarzem, gdyż jego umowa obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku, a według Santosa w najbliższym czasie ma dojść do rozmów odnośnie przyszłości 5-krotnego reprezentanta Włoch.

W najbliższym czasie będę rozmawiać o przyszłości mojego klienta w siedzibie Napoli. Chciałem jednak jasno zaznaczyć, że Jorginho znajduje się na celowniku wielu innych klubów. Zobaczymy, co na to Napoli i jaką ma wizję wobec naszego gracza. To będzie kluczowe – wyznał Joao Santos.

Wychowanek Hellasu Verona zalicza się do podstawowych piłkarzy u Maurizio Sarriego. W obecnym sezonie wystąpił łącznie w 36 meczach, w których strzelił 4 bramki i zaliczył 4 asysty. Jorginho aktualnie wyceniany jest przez portal transfermarkt.de na 40 milionów euro.

Komentarze