Niejasna przyszłość Simone Zazy

Niejasna przyszłość Simone Zazy

Wciąż niejasna jest sytuacja Simone Zazy, który po skróceniu wypożyczenia przez West Ham, miał trafić do Valencii, jednak przez wewnętrzne zawirowania w hiszpańskim klubie, transfer nie doszedł do skutku.

Agent napastnika, a jednocześnie jego ojciec – Antonio Zaza – w rozmowie z dziennikarzami Tuttomercatoweb wypowiedział się na temat rozmów z Valencią, a także ujawnił, że 25-latkiem interesuje się kilka klubów, przede wszystkim z Serie A.

Valencia? Rozmawialiśmy z nimi i przejawiali konkretne zainteresowanie. Czy Simone wróci teraz do Juventusu? Wszystko jest jasne i powiedziałem już działaczom Starej Damy, że mój syn wraca do Turynu. Przyszłość? Zachowujemy spokój i rozglądamy się za jak najlepszym wyjściem. Kilka klubów z Włoch pyta o Simone i myślę, że to właśnie w tej lidze zagra przez najbliższe pół roku. Zainteresowanie Genoi i Fiorentiny? Jest jeszcze za wcześnie, by mówić o jakichś konkretach.

Zaza w tym sezonie rozegrał 8 spotkań (461 minut) w barwach West Hamu, w których nie udało mu się strzelić gola, ani zaliczyć choćby asysty. Na swoim koncie zgromadził 2 żółte kartki. Włoch zawiódł oczekiwania trenera Slavena Bilicia oraz kibiców Młotów.

Komentarze
Simone Zaza może wrócić do Serie A