Julio Cesar: Miejsce Interu powinno być w ćwierćfinale

Julio Cesar: Miejsce Interu powinno być w ćwierćfinale

Były bramkarz mediolańskiej drużyny wypowiedział się na temat swojego dawnego zespołu. Podczas wywiadu zaznaczył, że Inter stać na to, żeby znajdować się wśród najlepszych zespołów w Europie.

Julio Cesar wziął udział we wczorajszym losowaniu par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów. Po tym wydarzeniu został poproszony o krótki komentarz.

“Przykro mi, że Inter nie jest tutaj na losowaniu. Inter musi jak najdłużej i jak najwięcej grać w Lidze Mistrzów.”– powiedział Brazylijczyk.

Takie słowa z ust jednego z najlepszych bramkarzy tego zespołu w ostatnich latach, powinny popchnąć drużynę Spallettiego do walki o najwyższe cele. Ponadto, emerytowany golkiper przywołał sytuacje, która przytrafiła się Interowi za czasów kiedy jeszcze reprezentował jego barwy.

„Pamiętam dobrze, jak rok po tym, jak wygraliśmy Champions League, stawiliśmy czoła Schalke. Nie zagraliśmy wtedy jednak dobrze i odpadliśmy z rozgrywek. Nikt z rodziny Interu nie może teraz cieszyć się losowaniem. Nerazzurri muszą co roku grać w Lidze Mistrzów. Dzisiaj nauczyłem się, że kto nigdy nie wygrał tego trofeum, nie może go dotknąć. “

Komentarze

mateusz-skotny

Fan piłki włoskiej ogólnie pojętej od poczęcia. Interesuje się również ligą hiszpańską, muzyką i dobrym filmem.