Ibrahimovic: Galliani mnie oszukał i zmusił do odejścia

Ibrahimovic: Galliani mnie oszukał i zmusił do odejścia

Zlatan Ibrahimovic promuje obecnie swoją najnowszą książkę „I am Football”, a w prasie nieustannie przewija się temat jego potencjalnego powrotu do Milanu. Sam napastnik bardzo ciekawie opisuje jednak swój poprzedni rozbrat z ekipą Rossonerich.

„Galliani powiedział mi, nic się nie martw Ibra, nie sprzedamy Cię. Kilka dni później byłem w moim domu w Vaxholm, jeździłem na skuterach wodnych, gdy zobaczyłem, że mam pięć nieodebranych połączeń od Mino. Powiedział mi, że zaraz będę rozmawiał z Leonardo. Zacząłem się zastanawiać o jakiego Leonardo chodzi, aż przyszło mi do głowy, że mowa o dyrektorze sportowym z PSG. Powiedziałem do Mino, że nie chce z nim rozmawiać, Galliani zapewnił mnie, że nie zostanę sprzedany. Mino odpadł, że wie, ale już zostałem sprzedany”.

„Gdy tego lata rozmawiałem z Mino, zgodziliśmy się, że postawiliśmy wówczas PSG w ciężkiej sytuacji. Chciałem zachować swoje wynagrodzenie z Milanu i pragnąłem by powiedzieli coś w stylu „gościu, jesteś przepłacony, nie możemy Ci tyle zaoferować”. Chciałem ich wycisnąć, więc powiedziałem Mino żeby spisał moją listę życzeń. Powiedziałem wówczas mojej żonie, że to niemożliwe, by się na to zgodzili. 20 minut później dostałem telefon, że zgodzili się na wszystkie moje warunki. Jestem słownym człowiekiem, więc gdy to usłyszałem, powiedziałem, że wchodzę na ten pokład”.

Komentarze