Grupa z Abu Dhabi zainteresowana kupnem Sampdorii!

Grupa z Abu Dhabi zainteresowana kupnem Sampdorii!

Czyżby niedługo nastąpić miał kres rządów Massimo Ferrero w klubie dwóch reprezentantów Polski? Do gry wkroczyć mają bowiem kontrahenci znad Zatoki Perskiej.

Ciekawe informacje docierają do nas z Genui, gdzie według najnowszych doniesień II secolo XIX , prowadzący spółki, której siedziba znajduje się w Abu Dhabi jest zainteresowany przejęciem od Massimo Ferrero, obecnego prezydenta klubu, pakietu udziałów w Sampdorii. Jak powszechnie wiadomo Sampa ze stabilnym budżetem, a także z brakiem długów jest łakomym kąskiem dla obcych kapitałów pragnących wejść do włoskiej piłki. Jednak jak podkreśla sam Ferrero, jego drużyna obecnie nie jest na sprzedaż, wszakże na biurko prezesa klubu z Ligurii nie wpłynęły żadne konkretne oferty, nawet znad Zatoki Perskiej, to należy sądzić, że stosowna propozycja z pewnością byłaby przez niego rozpatrzona.

Sampdoria w obecnym sezonie zajmuje bezpieczne 10 miejsce w tabeli, a w przyszły weekend podopieczni Marco Giampaolo zmierzą się na Stadio Renzo Barbera z 18 Palermo. W drużynie z Genui występuje dwóch reprezentantów Polski: prawy obrońca Bartosz Bereszyński oraz pomocnik Karol Linetty.

Komentarze
Ferrero: Sampdoria chce Defrela

arkadiusz-bogucki

Redaktor Serie A Polonia od lipca 2016 roku, fan calcio od najmłodszych lat.