Edinson Cavani nie wróci do Napoli

Edinson Cavani nie wróci do Napoli

Urugwajski napastnik wypowiedział się na temat swojej przyszłości i zainteresowania ze strony klubu z Neapolu. Jak powiedział napastnik, będzie chciał on wypełnić kontrakt z PSG, którego ważność kończyć się będzie dopiero w czerwcu 2020 roku.

„Będę miał 33 lata, kiedy mój kontrakt się skończy. Nie wiem, czy będę kontynuował karierę po 2020 roku i nie wiem czy mój następny kontrakt będzie w Paryżu, ale czuję się tutaj dobrze i chcę wypełnić moją umowę.”

Takie słowa powinny zdementować wszystkie plotki, według których piłkarz miałby dołączyć do ekipy spod Wezuwiusza w obecnym sezonie. Edinson, jak sam mówi, czuje się bardzo dobrze w Paryżu, jest jednym z kluczowych zawodników. Ponadto w PSG ma szansę na tryumf w Lidze Mistrzów. Taka wizja na pewno zachęca piłkarza do zostania na Parc des Princes.

Cavani jednak pozostaje otwarty na opcje kontraktu po zakończeniu jego obecnej umowy z mistrzem Francji. Jednak czy Napoli będzie chciało związać się z graczem, który najlepsze lata będzie miał, prawdopodobnie, już za sobą?

Komentarze