David Trezeguet ambasadorem Juventusu

David Trezeguet ambasadorem Juventusu

Juventus FC poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, że David Trezeguet został mianowany oficjalnym ambasadorem mistrza Włoch.

41-latek, który w 320 spotkaniach dla Starej Damy strzelił 171 bramek co daje mu miano najskuteczniejszego obcokrajowca w historii Bianconerich w ostatnim czasie piastował funkcję zawodnika-prezydenta drużyny legend.

Teraz jednak Mistrz Świata z 1998 roku i Mistrz Europy z 2000 roku  z reprezentacją Francji przez najbliższe 3 lata będzie ambasadorem Juventusu.

David Trezeguet to prawdziwa ikona Juventusu. Dziś został mianowany oficjalnym ambasadorem klubu, co poszerza więź, która do tej pory charakteryzowała się wspaniałym sukcesem – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie.

Przez następne trzy lata Trezeguet będzie reprezentował markę Juventusu w dziedzinie globalnego rozwoju. Klub koncentruje się obecnie na dwutorowym podejściu łączącym sukces na boisku z rozwojem marki na całym świecie, a Trezeguet będzie idealnym ambasadorem do kontynuowania tego rozwoju poprzez globalne wydarzenia z udziałem kibiców i sponsorów – napisano dalej.

Komentarze