Agent: Chelsea może wrócić po Hysaja

Agent: Chelsea może wrócić po Hysaja

Chelsea w styczniu znów może postarać się sprowadzić Elseida Hysaja, przyznał agent zawodnika w rozmowie z Radio Crc.

Latem szkoleniowcem The Blues został Maurizio Sarri co momentalnie spowodowało lawinę spekulacji łączących zawodników Napoli z przeprowadzką na Stamford Bridge. Jednym z nich jest Elseid Hysaj, a sytuację po raz kolejny skomentował Mario Giuffredi czyli agent Albańczyka:

„Nie mogę wykluczyć wznowienia negocjacji z Chelsea w styczniu. Wiemy, że latem były pierwsze kontakty, bo Elseida bardzo chciał Maurizio Sarri. Wiemy również, że Davide Zappacosta nie jest w guście Sarriego. Zobaczymy, wszystko może się wydarzyć.”

„Carlo Ancelotti naprawdę ceni Hysaja. To, że nie grał tak dużo w Lidze Mistrzów to czysto taktyczne decyzje. To świetny trener bo wie jak ustawić drużynę pod danego przeciwnika. Teraz jest trochę rotacji co nie znaczy, że Elseid stracił miejsce w podstawowym składzie. Może to się wydawać nieco nietypowe bo w ostatnich latach grał praktycznie bez przerwy.”

Komentarze
Hysaj otrzymał zielone światło na transfer do Chelsea

patryk-gwizdzial

Pasjonat oraz zagorzały fan włoskiej Serie A. Interesuje mnie w niej wszystko, od wielkich transferów czołowych ekip do niesamowitej walki Crotone o utrzymanie. Prywatnie kibic Juventusu.