A. De Laurentiis: Kupiłem gracza, który za granicą zdobył 20 bramek.

A. De Laurentiis: Kupiłem gracza, który za granicą zdobył 20 bramek.

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis, udzielił kilku wywiadów dla różnych włoskich mediów, w których potwierdził między innymi, że sprowadził napastnika, który za granicą zdobył ponad 20 bramek.

Mamy w składzie kilku ważnych graczy, którzy w swoich kontraktach mają klauzulę zwolnienia, więc jasne jest, że mogą odejść ale już pracujemy nad tym, by sprowadzić graczy, którzy będą jeszcze ważniejsi. Powiem wprost: sprowadziłem już gracza, który gra za granicą i zdobył 20 bramek ale nie powiem jeszcze kto to jest. Jeśli chodzi o bramkarza to rozważamy Rui Patricio oraz Bernda Leno. Negocjujemy zarówno z jednym jak i drugim więc musimy na spokojnie ocenić sytuację.”

Wywiad ten we włoskich mediach wywołał burzę i lawinę spekulacji kim jest nowy napastnik Napoli. Poza włoskimi granicami gra zaledwie 22 graczy, którzy zdobyli dokładnie 20 bramek. W kryteria te wpisują się między innymi: Jonas, Bafetimbi Gomis, Iago Aspas, Bas Dost czy Florian Thauvin. Jednak Corriere dello Sport przekonuje, że wybrańcem Napoli jest Moussa Marega z FC Porto, który zdobył 20 bramek w 33 spotkaniach swojej drużyny.

Komentarze